top of page

Náš další projekt

Villa Stair way to heaven

S velkým potěšením vám představujeme naše nové ubytování ve Španělsku. Vila v Calpe, kde se setkává španělský půvab s moderním luxusem! Tato impozantní vila s dvěma samostatnými patry je ideálním místem pro dovolenou se skupinou přátel nebo rodinou, kde si každý může užít svůj soukromý prostor.

IMG_20230803_142550.jpg
IMG_20230803_142550.jpg

Hlavní rysy:

  • Dvě samostatná patra: Tato vila nabízí dvě plně vybavená patra, každé s vlastní kuchyní, dvěma prostornými ložnicemi a obývacím pokojem. To znamená, že zde budete mít dostatek místa a soukromí pro všechny hosty.

  • Soukromý bazén: Ochlaďte se a užijte si sluneční paprsky u našeho soukromého bazénu. Bazén je ideálním místem pro odpočinek a osvěžení po celodenním objevování krás Calpe. 

  • Nádherný výhled: Vila se nachází na vyvýšeném místě, což znamená, že budete mít úchvatný výhled na okolní krajinu, moře a město Calpe. Zde si budete moci vychutnat krásné západy slunce a večery na terase.

  • Vybaveená kuchyně: Každé patro vily má kuchyní, která vám umožní připravit si vlastní pokrmy. Obývací pokoje jsou vkusně zařízeny a nabízejí pohodlí a relaxační atmosféru.

Tato vila je ideálním místem pro ty, kteří hledají komfort a prostor během své dovolené. Nachází se v klidné lokalitě a přesto je blízko k místním atrakcím a plážím. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou ve španělském ráji v naší vile v Calpe!“

IMG_20230707_201531.jpg
bottom of page